№ 259 від 26 червня 2018 року "Про плани роботи Сарненської районної державної адміністрації на третій квартал та липень 2018 року"

26 червня 2018 року                                                                        № 259

2018 року

Відповідно до статті 45 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.1999 № 2263      “Про затвердження Типового регламенту місцевої державної адміністрації”                       із внесеними змінами та регламенту Сарненської райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням   голови   райдержадміністрації від 20.11.2007

№ 500:

1. Затвердити плани роботи Сарненської районної державної адміністрації на третій квартал та липень 2018 року згідно з додатками 1, 2.

2. Першому заступнику голови, заступнику голови, керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації:

2.1. Скоординувати діяльність згідно з розподілом функціональних повноважень та забезпечити своєчасне виконання заходів, передбачених відповідними планами роботи.

2.2. Інформацію про виконанння планів роботи райдержадміністрації на липень 2018 року надати до 10 серпня 2018 року, на третій квартал 2018 року – до 10 жовтня 2018 року відділу організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації для узагальнення.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                  І. Назарець