№ 249 від 22 червня 2018 року "Про Комплексну програму енергоефективності Сарненського району на 2018-2025 роки"

22 червня 2018 року                                                                                          № 249

Про Комплексну програму енергоефективності Сарненського

району на 2018-2025 роки

Відповідно до статті 119 Конституції України, статей 2, 6, 16, 17, 20, 28, 36 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Закону України «Про енергозбереження» (зі змінами), розпорядження голови облдержадміністрації від 13 березня 2018 року №166 «Про Комплексну програму енергоефективності Рівненської області на 2018-2025 роки», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 березня 2010 року №243 «Про затвердження Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2020 роки» (зі змінами), розпоряджень Кабінету Міністрів України від 17 грудня  2008 року №1567-р «Про програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів», від 01 жовтня 2014 року №902-р «Про Національний план дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року», від 26 квітня 2017 року № 732-р «Про затвердження плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах», з метою забезпечення підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів суб’єктами господарювання і населенням району:

1. Схвалити Комплексну програму енергоефективності Сарненського району на 2018-2025 роки (далі – Програма), згідно додатку.

2. Відділу житлово-комунального господарства та екології райдержадміністрації подати Програму на затвердження Сарненській районній раді в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації, рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищної та міської рад, підприємствам, установам, організаціям передбачати бюджетні призначення на відповідні роки для реалізації заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів.

4. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації при розробленні показників інвестиційного розділу Програми економічного і соціального розвитку Сарненського району на відповідний рік передбачати включення до неї проектів, у тому числі інноваційних, спрямованих на розв’язання проблем енергозбереження в районі.

5. Персональну відповідальність за стан і реалізацію заходів з енергозбереження, їх фінансування, зниження рівня споживання енергоносіїв покласти на керівників підприємств, установ, організацій району незалежно від форм власності.

6. Структурним підрозділам райдержадміністрації, підприємствам, установам, організаціям, рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищної та міської рад:

6.1. забезпечити виконання заходів Програми;

6.2. щокварталу до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати відділ житлово-комунального господарства та екології райдержадміністрації про хід виконання заходів Програми.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Завантажити Додатки

Голова адміністрації                                                                                 Я. Яковчук

Про Комплексну програму
енергоефективності Сарненського

району на
8-2025 роки

Відповідно до статті 119
Конституції України, статей 2, 6, 16, 17, 20, 28, 36 Закону України «Про
місцеві державні адміністрації», на виконання Закону України «Про
енергозбереження» (зі змінами), розпорядження голови облдержадміністрації від
13 березня 2018 року №166 «Про Комплексну програму енергоефективності
Рівненської області на 2018-2025 роки», відповідно до постанови Кабінету
економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва
енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на
2010-2020 роки» (зі змінами), розпоряджень Кабінету Міністрів України від 17
грудня 2008 року №1567-р «Про програми
підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів», від 01
жовтня 2014 року №902-р «Про Національний план дій з відновлюваної енергетики
на період до 2020 року», від 26 квітня 2017 року № 732-р «Про затвердження
плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних
установах», з метою забезпечення підвищення ефективності використання
паливно-енергетичних ресурсів суб’єктами господарювання і населенням району:

1. Схвалити Комплексну програму енергоефективності
Сарненського району
на 2018-2025 роки (далі – Програма), згідно
додатку.

2. Відділу житлово-комунального господарства та
екології

райдержадміністрації подати Програму на затвердження
Сарненській
районній раді в установленому
порядку.

3. Фінансовому
управлінню райдержадміністрації, р
екомендувати виконавчим комітетам сільських,
селищної та міської рад,
підприємствам,
установам, організаціям передбачати бюджетні призначення на відповідні роки для
реалізації заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів.

4. Відділу
економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації при розробленні
показників інвестиційного розділу Програми економічного і соціального розвитку
Сарненського району на відповідний рік передбачати включення до неї проектів, у
тому числі інноваційних, спрямованих на розв’язання проблем енергозбереження в
районі.

5. Персональну
відповідальність за стан і реалізацію заходів з енергозбереження, їх
установ, організацій району незалежно від форм власності.

6. Структурним
виконавчим комітетам сільських, селищної та міської рад:

6.1. забезпечити
виконання заходів Програми;

6.2. щокварталу до
господарства та екології райдержадміністрації про хід виконання заходів
Програми.

7. Контроль за виконанням
розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації
Назарця
І.П.