№ 281 від 16 липня 2018 року "Про надання в постійне користування земельної ділянки"

16 липня  2018 року                                                                                   № 281

Про надання в постійне користування
земельної ділянки

Розглянувши клопотання Свято – Єкатеринівської парафії Сарненської єпархії Української Православної церкви с. Катеринівка Сарненського району від 03.07.2018 вх. № 01/16-420/18, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, керуючись  пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 17, 92, 122, 123, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, Прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», статтею 50 Закону України «Про землеустрій»:

1. Надати в постійне користування Свято – Єкатеринівській парафії Сарненської єпархії Української Православної церкви с. Катеринівка Сарненського району земельну ділянку загальною площею 0,1904 га (кадастровий номер 5625485400:12:001:0024) для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за рахунок земель, які обліковуються за релігійною громадою Свято – Єкатеринівської парафії Сарненської єпархії Української православної церкви с. Катеринівка Сарненського району, яка розташована в на території Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

2. Свято – Єкатеринівській парафії Сарненської єпархії Української Православної церкви с. Катеринівка Сарненського району оформити право постійного користування земельної ділянки у порядку, встановленому законодавством.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                   Я.ЯКОВЧУК