№ 276 від 11 липня 2018 року "Про районну програму забезпечення молоді житлом на 2018 – 2023 роки"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11 липня  2018 року                                                                                      №  276

Про районну програму забезпечення
молоді житлом на 2018 – 2023 роки

Відповідно до статей 13, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Законом України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», постановами Кабінету Міністрів України від 29 травня 2001 року № 584 «Про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла», від 24 жовтня 2012 року № 967 «Про затвердження Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013 – 2020 роки», на виконання розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 05 березня 2018 року № 143 «Про Обласну програму забезпечення молоді житлом на 2018-2023 роки» та з метою створення належних умов для забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян житлом:

1. Схвалити районну програму забезпечення молоді житлом на 2018 – 2023 роки (далі – Програма), що додається.

2. Відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації подати Програму Сарненській районній раді на затвердження в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при формуванні районного бюджету та внесенні змін до нього на відповідні роки передбачати кошти для реалізації програми у межах наявних фінансових ресурсів.

4. Відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації сприяти діяльності Рівненського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” з надання довгострокових пільгових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла.

5. Виконавцям про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації інформувати відділ містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації щороку до 25 січня.

6. Відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про стан виконання розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 05 березня 2018 року № 143 «Про Обласну програму забезпечення молоді житлом на 2018-2023 роки»  подавати управлінню у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації щороку до 01 лютого.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                 Я. Яковчук