№ 279 від 13 липня 2018 року "Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13 липня 2018 року                                                                                      № 279

Про встановлення розміру кошторисної

заробітної плати на 2018 рік при визначенні

вартості будівництва об’єктів за рахунок

коштів районного бюджету

Керуючись статтями 6, 13, 17, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20 жовтня 2016 року №281, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11 листопада 2016 року за №1469/29599 (із змінами), з метою ефективного використання коштів районного бюджету:

1. Встановити розмір кошторисної заробітної плати у 2018 році, який враховується при визначенні вартості об’єктів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт, технічне переоснащення) за рахунок коштів районного бюджету у розмірі 7800 гривень, що відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                              Я. ЯКОВЧУК