№ 262 від 02 липня 2018 року "Про затвердження Регламенту Сарненської районної державної адміністрації"

02 липня  2018  року                                                                                  №262

Про затвердження Регламенту

Сарненської районної
державної адміністрації

Відповідно до статті 45 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 1999 року №2263 «Про затвердження Типового регламенту місцевої державної адміністрації» (зі змінами):

1. Затвердити Регламент Сарненської районної державної адміністрації, що додається

2. Першому заступнику, заступнику голови районної державної  адміністрації, керівнику апарату районної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату забезпечити виконання положень Регламенту Сарненської районної державної адміністрації.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 листопада 2007 року №500 «Про затвердження Регламенту Сарненської районної державної адміністрації», від 26 вересня 2011 року №473 «Про внесення змін до розпоряджень голови райдержадміністрації від 20 листопада 2007 року №500 та від 21 листопада 2003 року №500», від 16 лютого 2012 року №60 «Про внесення змін до регламенту Сарненської районної державної адміністрації».

4.   Контроль за виконанням цього розпорядженняпокласти на керівника апарату адміністрації Стельмаха В.М.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                      І. Назарець