№ 310 від 31 липня 2018 року "Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 10 квітня 2017 року №139 "

31  липня  2018  року                                                                                     № 310

Про визнання таким, що втратило
чинність розпорядження голови
райдержадміністрації від

10    квітня 2017 року №139

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів  України «Про державну службу», «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби», враховуючи наказ керівника апарату райдержадміністрації від            06 липня 2018 року № 50-к  «Про затвердження Положення про преміювання працівників та робітників, які виконують функції з обслуговування в апараті Сарненської районної державної адміністрації »:

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 квітня 2017 року №139 «Про затвердження Положення про преміювання працівників, які виконують функції з обслуговування та інших працівників апарату та структурних підрозділів  Сарненської районної державної адміністрації».

2.   Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату адміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                     Я.ЯКОВЧУК