Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя»

Кажуть, благодійність – це поклик серця, особливий стан душі. Ця людська «здатність» виражається по-різному: у чуйності, повазі, любові до інших, умінні співпереживати, забувати й прощати недоліки, у допомозі й підтримці один одного.

З 1 вересня по 17 жовтня 2018 року обласною організацією Товариства Червоного Хреста України буде проводитись Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя», присвячена Міжнародному дню людей похилого віку та Міжнародному дню боротьби з бідністю.

Метою акції є привернення уваги суспільства до проблем людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших соціально незахищених верств населення, шляхом надання їм матеріальної допомоги – продуктів харчування, одягу, взуття, медикаментів.

Сарненська районна організація Товариства Червоного Хреста України  під час благодійної акції буде збирати продукти  продукти харчування, одяг, предмети першої необхідності для надання адресної допомоги  даній категорії громадян.

З метою допомогти людям похилого віку, одиноким громадянам, показати свою небайдужість до них, просимо підтримати та всебічно сприяти організаторам у проведенні акції.  Контактна особа:  Гудімов Михайло Адамович, тел.. 0961310772. м. Сарни, вул.. Ковельська, 7а; каб. № 61.

Добро триватиме доти, допоки людина безкорисливо допомагатиме людині. Не будьмо байдужими!