№ 427 від 10 вересня 2018 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

голови районної державної адміністрації

10 вересня 2018 року                                                                                       427

Про нагородження Почесною

грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за активну життєву позицію, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток Стрільської сільської ради в інтересах територіальної громади села та  з нагоди святкування 440-річчя села Стрільськ:

1. Народний аматорський вокальний ансамбль «Калина» будинку культури с. Стрільськ;

2. Гаврильчика Олега Адамовича – настоятеля Свято-Покровського храму с. Стрільськ;

3. Никончука Сергія Миколайовича – приватного підприємця, жителя      с. Стрільськ.

Голова адміністрації                                                                             Я.ЯКОВЧУК