№ 564 від 04 грудня 2018 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

04 грудня 2018 року                                                                                    №564

Про нагородження Почесною

грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації :

1. За плідну працю в органах державної статистики та з нагоди Дня працівників статистики:

СУПРУНЕЦЬ
Ірину Миколаївну

- головного спеціаліста-економіста відділу статистики у Сарненському районі.

2. За участь у захисті суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди Дня Збройних Сил України:

КАРДАША
Юрія Івановича
- жителя с.Немовичі, учасника бойових дій;

КОРІНЕЦЬ
Романа Сергійовича

- старшого сержанта,учасника бойових дій;

МЕЛЬНИКА
Андрія Валерійовича

- старшого солдата, механіка-радіотелеграфіста відділення зв’язку та інформатизації Сарненського районного військового комісаріату, учасника бойових дій;

ЧЕБОТАРЬОВА
Віталія Івановича

- старшого солдата, водія – розвідника 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, учасника бойових дій;

3. За зразкове виконання військового обов’язку, високий рівень професіоналізму та з нагоди Дня Збройних Сил України:

БОРИСОВА
Вячеслава Валентиновича
- майора, начальника цеху військової частини
А0153;

СВАРИЦЕВИЧА
Олександра Сергійовича

- старшого сержанта, головного сержанта ремонтного взводу ремонтних робіт військової частини А0153;

ТКАЧ
Ларису Петрівну
- старшину, начальника складу військової частини А0153;

ЯРМОЛЬЧУКА
Андрія Миколайовича

- лейтенанта, командира взводу охорони військової частини А0153;

4. За сумлінне виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня місцевого самоврядування:

ДОЛІДА
Леоніда Володимировича

- Ремчицького сільського голову;

ПАНАСЮК
Світлану Федорівну

- спеціаліста відділу освіти, культури та з питань сім’ї, молоді та спорту  Немовицької сільської ради;

ТРОЦЬ
Антоніну Петрівну
- секретаря Костянтинівської сільської ради;

ЧИЖ
Оксану Василівну
- головного бухгалтера Коростської сільської ради.

5. Рекомендувати керівництву трудових колективів, які порушили клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Голова адміністрації                                                                            Я. ЯКОВЧУКк