№ 628 від 28 грудня 2018 року "Про план стратегічного розвитку Сарненського району на 2019-2021 роки"

28  грудня 2018 року                                                                          № 628

Про план стратегічного розвитку

Сарненського району на 2019-2021 роки

На виконання доручення Президента України щодо розроблення  планів перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, надані 12 листопада 2018 року під час засідання Ради регіонального розвитку з представниками виконавчої влади та місцевого самоврядування, протокольного доручення  від 03.12.2018 №дор.154/01-60/18 за підсумками наради у голови Рівненської обласної державної адміністрації  28 листопада 2018 року та у відповідність до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про стимулювання розвитку регіонів», враховуючи цілі та завдання Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року, схваленої розпорядженням голови облдержадміністрації від 28 листопада 2014 року № 612, затвердженої рішенням обласної ради від 18 грудня 2014 року № 1374:

1.Затвердити план стратегічного розвитку Сарненського району  на 2019-2021 роки (далі-План), що додається.

2. Відповідальним виконавцям, зазначеним у Плані, забезпечити організацію та контроль за виконанням завдань та заходів Плану і щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, подавати   відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації письмову інформацію про хід  їх виконання для узагальнення та проведення оцінки результативності реалізації Плану.

3. Рекомендувати     міському,     селищному    та     сільським     головам

при розробленні  щорічних програм соціально-економічного  та культурного розвитку відповідних територій, а також під час складання проектів місцевих бюджетів на відповідний рік, забезпечити врахування  завдань і заходів Плану та передбачити їх фінансування за рахунок цільових видатків місцевих бюджетів.

4. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання завдань та заходів Плану   оприлюднювати  на офіційному веб-сайті Сарненської райдержадміністрації  щокварталу до 25 числа місяця, що настає за звітним періодом.

5.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови районної державної адміністрації  відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                              Я.ЯКОВЧУК