08 січня 2019 року                                                                                            №  2

Про проведення «Єдиних стрілецьких днів» з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони Сарненського районного територіаль-ного центру комплектування та соціальної підтримки

Відповідно до статей 13, 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», до пункту 2 статті 8 глави ІІ Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», статей 14 та 18 Закону України «Про оборону України», пункту 3.4.7 Тимчасової настанови з територіальної оборони (частина 1), затвердженої наказом Генерального штабу Збройних Сил України та Плану проведення заходів «Єдиного стрілецького дня» з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони Рівненської області у 2019 році, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 19 грудня 2018 року № 947 «Про проведення «Єдиних стрілецьких днів» з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони» заплановано проведення заходів практичних занять з вогневої підготовки з практичним виконанням вправ стрільб зі стрілецької зброї, на полігоні військової частини А4152, з метою якісного проведення заходів «Єдиного стрілецького дня» з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони Сарненського району Рівненської області:

1. Військовому комісару Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки:

1.1 Здійснити оповіщення та збір військовозобов’язаних, призначених до підрозділів територіальної оборони Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

2

1.2 Провести з особовим складом військовозобов’язаних заходи «Єдиного стрілецького дня» 22.02.2019, 29.05.2019, 29.08.2019, 05.10.2019, 29.11.2019 (згідно Плану проведення заходів «Єдиного стрілецького дня») з практичним виконанням вправ стрільб зі стрілецької зброї та практичні заняття з інших предметів навчання на полігоні військової частини А 4152, за погодженням з командувачем військ оперативного командування «Захід».

2. Головному лікарю комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради з 08:00 до 15:00 під час проведення занять, у вказані дні, з вогневої підготовки, за зверненням військового комісара Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, організувати медичне забезпечення заходу.

3. За зверненням військового комісара Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, забезпечити перевезення військовозобов’язаних до місця проведення занять виконання стрільб зі стрілецької зброї за маршрутом м.Сарни – 233 ЗВП с.Нова Любомирка – м.Сарни.

4. Військовому комісару Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки про виконання заходів «Єдиного стрілецького дня» інформувати районну державну адміністрацію до 24 грудня 2019 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                     Я. ЯКОВЧУК