2019.01-До відома осіб з інвалідністю та ветеранів війни, що перебувають на черзі на забезпечення путівкою на санаторно-курортне лікування.

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року № 187 «Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад» пункт 5 доповнено абзацом такого змісту:

«Після закінчення строку дії  медичної довідки (ф 070/о), але не рідше ніж один раз на три роки, подається нова медична довідка. У разі неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою, знімається з обліку».

Зазначені довідки необхідно поновити терміново.

За більш детальною інформацією звертатись в управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Сарни, вул.Демократична, 46, кабінет № 7.