25    січня 2019 року                                                                                    № 26

Відповідно до статей 25, 42 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від     21 листопада 2018 року № 944-р "Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до            2020 року", розпорядження голови обласної державної адміністрації від             02 січня 2019 року № 3 "Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року в Рівненській області":

1.     Затвердити план заходів з реалізації Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року в Сарненському районі (далі - план заходів), згідно з додатком.

2.     Виконавцям про хід виконання плану заходів інформувати управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації до   03 числа щокварталу.

3.     Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації інформацію про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02 січня 2019 року № 3 "Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року в Рівненській області" подавати департаменту соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації щокварталу до 08 числа місяця, що настає за звітним періодом.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параницю Н.М

Голова адміністрації                                                                         Я.ЯКОВЧУК