№ 32 від 28 січня 2019 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 17 травня 2016 року №188 «Про розподіл функціональних повноважень керівництва райдержадміністрації»"

28 січня 2019 року                                                                                     № 32

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від        17 травня 2016 року №188 «Про розподіл функціональних повноважень керівництва райдержадміністрації»

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання доручення Прем’єр-Міністра України від 09.01.2019 №49960/1/1-18, з метою забезпечення енергоефективності та впровадження енергозберігаючих заходів на об’єктах соціальної інфраструктури та в житловому фонді:

1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від         17 травня 2016 року №188 «Про розподіл функціональних повноважень керівництва райдержадміністрації», а саме в додатку 1, розділ «Перший заступник голови районної державної адміністрації» доповнити абзацом такого змісту:

У межах своїх повноважень забезпечує здійснення заходів щодо впровадження енергосервісних договорів, систем енергоменеджменту/енергомоніторингу в бюджетних установах.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
.

Голова адміністрації                                                                              Я.ЯКОВЧУК