Перелік грантодавців

Веб-сайт
1.
Фонд Східна Європа

Фонд Східна Європа (ФСЄ) – благодійна неприбуткова українська організація. Допомагає соціальному та економічному розвитку громад України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу.

2.
Міжнародний фонд «Відродження»

Сприяє розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

3.
Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ – провідний національний центр суспільної інформації та експертизи.

4.

Міністерство закордонних справ Японії – грантова допомога проектам людської допомоги «КУСАНОНЕ»

За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науководосліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій.

5.
Посольство США

Фонд підтримує проекти, які сприяють демократичним перетворенням та побудові громадянського суспільства в Україні.

6.
Програма розвитку ООН

Ключові напрями: розбудова миру та відновлення; демократичне врядування; сталий розвиток і довкілля; інновації

7.
Рада Європи
Запропоновані пілотні проекти:

• повинні бути «інтервенційними», тобто їх діяльність повинна бути спрямована на соціальні зміни, які залучають молодь на місцевому рівні;

• діяльність за проектом повинна мати чіткі зв’язки або вплив на місцевому рівні;

• повинні бути розроблені на місцевому, регіональному або національному рівні (тобто міжнародні громадські організації не можуть подаватись на отримання гранту).

8.

Глобальний інноваційний фонд GIF

Глобальний інноваційний фонд є незалежною глобальної некомерційною організацією, яка інвестує в соціальні інновації, які спрямовані на поліпшення життя і можливості мільйонів людей в країнах, що розвиваються.

9.
Європейський фонд підтримки демократії

Європейський фонд підтримки демократії надає підтримку організаціям, неформальним платформам та окремим активістам, діяльність яких спрямована на розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства. Тривалість проектів та суми грантів визначаються індивідуально.

10.
Громадський простір

Громадський Простір пропонує широкий спектр інтерактивних сервісів для підвищення ефективності роботи неурядових організацій України та сприяє міжсекторній взаємодії НУО (медіа, органи влади, соціально відповідальний бізнес) – на регіональному та національному рівнях.

11.
Фінський Фонд Місцевого Співробітництва

Пріоритетними темами для LCF проектів, що фінансуються в Україні, є наступні:

- Права людини та гендерна рівність, особливо по відношенню до уразливих груп, жінок та дітей;

- Демократія та належне врядування, верховенство права на регіональному та місцевому рівнях.

13.
Європейська Комісія

Європейська Комісія в межах програми «Горизонт 2020» надає гранти на впровадження соціальних інновацій.

14.

ІСАР Єднання Платформа «Маркетплейс» агентства США з міжнародного розвитку

Гранти з організаційного розвитку ОГС надаються на конкурсній основі у межах проекту «Платформа розвитку громадянського суспільства» (далі Платформа Маркетплейс), який впроваджується завдяки фінансуванню Агентства США з міжнародного  розвитку (USAID).

15.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР)

ЄБРР   допомагає підприємствам залучати  висококваліфікованих консультантів, які здатні якісно трансформувати їх бізнес, і надає гранти (безповоротною фінансову допомогу) для часткової оплати послуг консультантів.

16.

Програма посольства Фінляндії «Гранти на проекти місцевого значення для українських неурядових організацій»

I) Права людини та гендерної рівності

Проекти які