№ 66 від 18 лютого 2019 року "Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської районної державної адміністрації"

18 лютого 2019 року                                                                                   № 66

Відповідно до статей 5, 20, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Постанов Кабінету Міністрів України від 23 травня 2018 року №434 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», від 26 вересня 2012 року №887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації», з метою приведення у відповідність до чинного законодавства:

1. Затвердити Положення про відділ містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської районної державної адміністрації, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 серпня 2016 року №278 «Про затвердження Положення про відділ  містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської районної державної адміністрації», та від             12 вересня 2016 року №340 «Про внесення змін до Положення про відділ містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської районної державної адміністрації».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                             Я. ЯКОВЧУК

Про затвердження Положення
про відділ містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської
районної державної адміністрації

Відповідно до статей 5, 20,
39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Постанов Кабінету
Міністрів України від 23 травня 2018 року №434 «Про внесення змін до деяких
постанов Кабінету Міністрів України», від 26 вересня 2012 року №887 «Про
затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної
адміністрації», з метою приведення у відповідність до чинного законодавства:

1. Затвердити Положення
про відділ містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської районної
державної адміністрації, що додається.

2. Визнати такими, що
внесення змін до Положення про відділ містобудування, архітектури та
інфраструктури Сарненської районної державної адміністрації».

3. Контроль за виконанням
розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної
адміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації