№ 71 від 25 лютого 2019 року "Про передачу функцій щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей"

25  лютого  2019  року                                                                                      № 71

Про передачу функцій щодо організації

оздоровлення та відпочинку дітей

Відповідно до статей 22, 23, 41, 42 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 04 квітня 2018 року № 241 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих центрах «Артек» і «Молода гвардія», доручення Прем’єр-міністра України від               06 червня 2018 року № 18688/1/1-18 до листа Міністерства соціальної політики України від 05 травня 2018 року № 8587/0/2-18/37, наказу Міністерства соціальної політики України від 27 червня 2018 року № 938 «Про затвердження Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і державного підприємства «Український  дитячий центр «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів»який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 липня 2018 року за № 841/32293, на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 11 лютого 2019 року  № 96 «Про передачу функцій щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей»:

1. Відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації передати функції щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей  управлінню праці та соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації забезпечити внесення відповідних змін в установленому порядку до  районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, санаторіїв на період до 2022 року, схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 21 березня 2018 року №135  та затверджену рішенням Сарненської районної ради від 26 квітня 2018 року №645.

3. Начальнику управління праці та соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації Дриганець В.В., начальнику відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації Коркош С.М.  після передачі функцій внести  зміни  до положень про структурні підрозділи з урахуванням цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                             Я. ЯКОВЧУК