№ 131 від 10 квітня 2019 року "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки"

10 квітня 2019 року                                                                                № 131

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки

Розглянувши заяву ТОВ «ІМІДЖ ЕВОЛЮШН» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, орієнтовною площею 0,0804 га на території Костянтинівської сільської ради Сарненського району Рівненської області, керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 17, 122, 123 Земельного кодексу України, статтею 50 Закону України «Про землеустрій»:

1. Надати дозвіл ТОВ «ІМІДЖ ЕВОЛЮШН» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення державної власності,  орієнтовною площею 0,0804 га на території Костянтинівської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                        Я.ЯКОВЧУК