№ 153 від 10 травня 2019 року "Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду приватному акціонерному товариству «Рівнеобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і спор"

10 травня 2019 року                                                                                № 153

Про надання дозволу на складання проекту
землеустрою щодо відведення земельної
ділянки в оренду приватному акціонерному
товариству «Рівнеобленерго» для розміщення,
будівництва, експлуатації та обслуговування
будівель і споруд об’єктів передачі електричної
та теплової енергії на ПЛ-10 кВ Л 79-17 «Люхча»
на території Клесівської селищної ради
Сарненського району Рівненської області

Розглянувши клопотання приватного акціонерного товариства «Рівнеобленерго» від 10.04.2019 № 11-30/2780, керуючись  пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 22, 50 Закону України «Про землеустрій» та статтями 17, 122 Земельного кодексу України:

1. Дати дозвіл приватному акціонерному товариству «Рівнеобленерго» на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії  на ПЛ-10 кВ Л 79-17 «Люхча» загальною площею 0,0015 га на території Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                        Я.ЯКОВЧУК