№ 164 від 16 травня 2019 року "Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання земельної ділянки в постійне користування"

16 травня  2019 року                                                                             № 164

Про припинення права постійного
користування земельною ділянкою
та надання земельної ділянки в
постійне користування

Розглянувши клопотання начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Державної Служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 22.04.2019   № 10-15/2065, відповідно до пункту 2 статті 13, статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 92, 122, 123, 125, 126, пункту “в” частини 1 статті 141 Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1092 «Про утворення територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів»,враховуючи наказ Державної Служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 11.01.2017 №12 «Про прийняття нерухомого майна до сфери управління Держпродспоживслужби»

1.                Припинити Рівненській обласній державній насінневій інспекції право постійного користування земельною ділянкою площею 0,0637 га для обслуговування адмінбудівлі Сарненського структурного підрозділу Рівненської облдержнасінінспекції, яка перебуває в постійному користуванні на підставі державного акта на право постійного користування земельною ділянкою серії ЯЯ № 253026, виданого 29 серпня 2006 року, яка розташована в м. Сарни, по вул. Белгородська, 19 на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

2. Надати в постійне користування Головному управлінню Держпродспоживслужби в Рівненській області земельну ділянку площею 0,0637 га, кадастровий номер 5625410100:01:030:0076, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, за рахунок земель житлової та громадської забудови державної власності, яка розташована в       м. Сарни, по вул. Белгородська, 19 на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

3. Головному управлінню Держпродспоживслужби в Рівненській області здійснити державну реєстрацію припинення та набуття права постійного користування земельною ділянкою в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у порядку, встановленому законодавством.

4. Головному управлінню Держпродспоживслужби в Рівненській області про хід виконання розпорядження інформувати Сарненську району державну адміністрацію до 01 серпня 2019 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                       Я. ЯКОВЧУК