№ 170 від 21 травня 2019 року "Про схвалення змін до районної програми «Цукровий діабет» на 2017-2020 роки"

21 травня  2019 року                                                                             № 170

Про схвалення змін до районної
програми «Цукровий діабет» на
2017-2020 роки

Відповідно до статей 13, 14 Основ законодавства України про охорону здоров’я, статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я населення, спрямованої на профілактику та діагностику цукрового діабету, його лікування, збільшення тривалості та поліпшення якості життя хворих на цукровий діабет, адаптацію їх у суспільстві:

1. Схвалити зміни до районної програми «Цукровий діабет» на 2017-2020 роки (далі – «Програма»), схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 18 січня 2017 року № 11 та затвердженої рішенням районної ради від 20 січня 2017 року № 354, а саме: додаток 2 до Програми «Фінансове забезпечення реалізації заходів Програми» викласти в новій редакції згідно з додатком.

2. Подати зміни до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                       Я. ЯКОВЧУК