№ 174 від 21 травня 2019 року "Про надання в постійне користування земельних ділянок для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг"

21  травня 2019 року                                                                                           № 174

Про надання в постійне
користування земельних ділянок
для ведення лісового господарства
і пов’язаних з ним послуг

Розглянувши клопотання державного підприємства «Клесівське лісове господарство», відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 57, 92, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності»:

1. Надати в постійне користування державному підприємству «Клесівське лісове господарство» земельну ділянку загальною площею       3,3393 гектара (кадастровий номер 5625455400:01:003:0373) для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг за рахунок земель лісогосподарського призначення державної власності в смт. Клесів по             вул. Чайковського, 56,  на території Клесівської селищної ради  Сарненського району Рівненської області.

2. Державному    підприємству    «Клесівське   лісове    господарство»:    2.1. оформити право постійного користування земельною ділянкою  у

порядку, встановленому законодавством.

2.2. про хід виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 01 липня 2019 року.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова  адміністрації                                                                             Я.ЯКОВЧУК