№ 183 від 06 червня 2019 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 30.10.2018 №469 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ з обслуговування Центру надання адміністративних послуг "

06 червня 2019 року                                                                                  № 183

Про внесення змін до розпорядження
голови райдержадміністрації
від 30.10.2018 №469 «Про затвердження
Переліку адміністративних послуг,
що надаються через відділ з обслуговування
Центру надання адміністративних послуг
Сарненської районної державної адміністрації»

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про адміністративні послуги», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», з метою розширення переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 жовтня 2018 року № 469 «Про затвердження  Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації», а саме додаток до розпорядження «Перелік адміністративних послуг, що надаються через відділ з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації» викласти в новій редакції згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                      Я.ЯКОВЧУК