№ 189 від 10 червня 2019 року "Про внесення змін до районної цільової програми соціально - правового захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, на 2018 - 2020 роки"

10 червня 2019 року                                                                         № 189

Про внесення змін до районної цільової програми
соціально - правового захисту дітей-сиріт,
дітей, позбавлених батьківського піклування,
та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах,
на 2018 - 2020 роки

Відповідно до статей 2, 22, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування":

1.     Схвалити зміни до районної цільової програми соціально - правового захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, на 2018 - 2020 роки, схваленої розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 30.11.2017 №534 та затвердженої рішенням Сарненської районної ради від 15.12.2017 №542 (далі - Програма), а саме затвердити Заходи щодо виконання Програми в новій редакції згідно з додатком.

2.     Службі у справах дітей райдержадміністрації подати зміни до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку.

3.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Н. Параницю.

Голова адміністрації                                                               Я. ЯКОВЧУК