16   липня 2019  року                                                                                       № 231

Про внесення змін до розпорядження
голови райдержадміністрації від
03.09.2018 №366 «Про затвердження
Положення про юридичний відділ апарату

Сарненської районної державної адміністрації»

Керуючись статтею 44 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Загальним положенням про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи, організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від             26 листопада 2008 року №1040:

1. Доповнити підпункт 5 пункту 9 Положення про юридичний відділ апарату Сарненської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 03 вересня 2018 року №366 «Про затвердження Положення про юридичний відділ апарату Сарненської районної державної адміністрації» абзацами такого змісту:

«Проводить гендерно-правову експертизу проектів нормативно-правових актів, за результатами якої готує висновки за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення гендерно-правової експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2018 року №997».

«Проводить антидискримінаційну експертизу проектів нормативно-правових актів, за результатами якої готує висновки за формою згідно з додатком до Порядку проведення органами виконавчої влади                         антидискримінаційної експертизи проектів нормативно-правових актів,

затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 року №61 «Питання проведення антидискримінаційної експертизи та громадської антидискримінаційної експертизи проектів нормативно-правових актів»».

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                            Ярослав ЯКОВЧУК