28 серпня 2019 року                                                                                        №  262

Відповідно до пункту шостого статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на підставі рішення Сарненської районної ради від 22 грудня 2018 року №785 «Про реорганізацію комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради» та з метою підвищення якості надання медичної допомоги:

1. У тексті Програми та у додатку 1 до Програми «Заходи з виконання районної програми забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2019 рік» слова «комунальний заклад «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради» замінити словами «комунальне некомерційне підприємство «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради».

2. Подати зміни на затвердження Сарненській районній раді в установленому законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параницю Н. М.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                    Іван НАЗАРЕЦЬ