- Інструкція з діловодства
- Адміністративно-територіальний розподіл
- Районний бюджет
- Регуляторна діяльність
- Захист прав споживачів
- Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАП
- Внутрішній аудит
- Доступ до публічної інформації
- Державна служба
- Громадська рада
- Положення про Громадську раду при Сарненській районній державній адміністрації
- Структура громадської ради
- Нормативні документи, що регламентують діяльність громадської ради
- Протоколи засідань громадської ради
- Рішення громадської ради
- Щорічний звіт про роботу громадської ради
- Новини та оголошення
- Про затвердження складу громадської ради при Сарненській райдержадміністрації
- Громадське обговорення
- Звернення громадян
- Конкурс
- Запобігання проявам корупції
- Реєстр виборців
- Державні закупівлі
- Служба у справах дітей
- Управління освіти, культури, охорони здоров’я та спорту
- Соціальний захист
- Архівний відділ
- Соціальне страхування
- Податкова політика
- Протидія домашньому насильству
- Вакансії
- Очищення влади
- Інвестиційний атлас надрокористувача
- Правові консультації
- Протидія торгівлі людьми
- Публічний звіт
- Реєстр наборів відкритих даних, що перебувають у Сарненській райдержадміністрації
- Статистика
- Гід з державних послуг
АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА по підсумках роботи галузей господарського комплексу району за перше півріччя 2019 року
Добавлено Адміністратор Пт, 04/10/2019 - 12:42
Протягом січня-травня 2019 року (останні статистичні дані) підприємствами району реалізовано промислової продукції на суму 682,9 млн.грн., що становить 145,2 відс. до показника відповідного періоду минулого року. Частка району в обласному обсязі реалізованої промислової продукції складає 3,7 відс. проти 3,3 відс. у минулому році. Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів та послуг) на одну особу населення за січень - травень 2019 року зріс до відповідного періоду минулого року на 45,2 відс. та склав 6546,8 грн..
За січень-травень 2019 року порівняно з відповідним періодом попереднього року промисловими підприємствами району збільшено виробництво меблів кухонних на 26,6 відс., деревини із сосни уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на шари чи лущеної, завтовшки більше 6 мм на 7,8 відс., виробів здобних на 21,7 відс., хліба та виробів хлібобулочних, нетривалого зберігання на 4,1 відс..
Разом з тим, за основними видами промислової продукції зменшилося виробництво граніту необробленого або начорно обробленого на 0,8 відс., каменю дробленого (щебеню) на 9,1 відс..
АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС
За січень - червень 2019 року сільськогосподарськими підприємствами Сарненського району вирощено 316 тонн м'яса, що на 5 відс. (16 тонн) більше відповідного періоду минулого року. Реалізовано на забій і переробку 194 тонн худоби в живій вазі, що на рівні відповідного періоду минулого року. Господарствами району вироблено 2291 тонну молока, що на 3 відс. (63 тонни) менше проти відповідного періоду минулого року.
Станом на 1 липня 2019 року в сільськогосподарських підприємствах нараховується 3167 голів ВРХ, що більше на 2 відс. до відповідного періоду минулого року, в тому числі корів - 1274 голови, що на 4 відс. більше відповідного періоду минулого року. Поголів’я свиней збільшилось на 10 відс. і становить 846 голів, курей - на 2 відс. і становить 248,2 тисячі голів. Виробництво курячих яєць збільшено на 2,5 відс. і склало 26,6 мільйона штук.
На даний час сільськогосподарські підприємства проводять збирання врожаю та заготівлю кормів. Господарствами району заготовлено 516 тонн сіна, станом га 23.07.2019 зібрано ранні зернові культури на площі 756 га, намолочено 1924 тонн зерна при середній урожайності 25,4 ц/га.
Сільськогосподарські товаровиробники району беруть участь у державних програмах фінансової підтримки. Протягом звітного періоду п’ять господарств району, які утримують велику рогату худобу, за бюджетною програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» отримали спеціальну бюджетну дотацію за утримання 1165 голів корів загальною сумою 1048,5 тис.грн. До департаменту агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації подано документи та отримано 199 фізичними особами дотацію за утримання 212 голів молодняка ВРХ на загальну суму 315,5 тис.грн..
ІНВЕСТИЦІЙНА ТА БУДІВЕЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ
У сфері містобудування, будівництва та інфраструктури протягом першого півріччя 2019 року виготовлено та затверджено генеральні плани населених пунктів - м. Сарни, селах Карасин, Рудня-Карпилівська, Немовичі, Катеринівка, Тинне, Бутейки, Корост, Одринки, Убереж, Угли, Кузьмівка, Яблунька, Волоша, Мар’янівка, Обірки. В стадії розроблення перебувають генеральні плани та плани зонування територій населених пунктів- Степань, Гранітне, Убереж, Тутовичі, Обірки, Карасин, Кам'яне – Случанське.
Також виготовлено 18 планів зонування територій населених пунктів та 28 детальних планів територій, в тому числі 13 – за межами населених пунктів.
В стадії розроблення перебувають генплани та плани зонування територій ще по 8-ми населених пунктах.
За січень – травень 2019 року будівельними підприємствами району виконано робіт в діючих цінах на суму 14,1 млн. грн., що в 6,2 раза більше відповідного періоду минулого року.
У січні-березні поточного року (останні статистичні дані) прийнято в експлуатацію 10,1 тис.м.кв загальної площі нового житла, що становить 139 відс. обсягу відповідного періоду минулого року.
За рахунок коштів бюджету розвитку з місцевих бюджетів в січні – червні 2019 року виконувались будівельні роботи на 8 об’єктах. А саме, проводились роботи пореконструкції та влаштуванню вуличного освітлення на загальну суму 219,3 тис. грн. в населених пунктах Степанської селищної, Селищенської, Костянтинівської та Кузьмівської сільських рад.
У звітному періоді було введено в експлуатацію три амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селах Ремчиці, Костянтинівка та Корост загальною вартістю 29,7 млн.грн. в рамках державної програми «Доступна медицина». На стадії завершення ще дві амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селах Люхча та Карпилівка.
На утримання і розвиток автомобільних доріг та автомобільної інфраструктури за рахунок коштів місцевих бюджетів за І півріччя 2019 року профінансовано 9,4 млн.грн..
За рахунок коштів профінансованих з державного бюджету в сумі 13,1 млн.грн. продовжуються роботи з поточного ремонту доріг обласного значення Чудель-Тинне та Яринівка-Тутовичі- Костянтинівка.
В місті Сарни розпочато ремонт вулиці Соборна загальною кошторисною вартістю 22,4 млн.грн, за січень-червень 2019 року профінансовано 2998 тис.грн. з державного бюджету та 3656 тис.грн. з місцевого бюджету, влаштовано нижній вирівнювальний шар асфальтобетону на ділянці довжиною 809 м.
Проводилися роботи по будівництву спортивного комплексу в м.Сарни на загальну суму 5,4 млн.грн., по будівництву ЗОШ І-ІІІ ст. с.Цепцевичі на загальну суму 5,5 млн.грн.. Розпочато будівництво ЗОШ І-ІІІ с.в с.Чабель.
Здійснені поточні ремонти котелень загальноосвітніх закладів Великовербченської, Любиковицької, Ремчицької, Тріскинської, Чудельської місцевих рад загальною вартістю 2,1 млн.грн..
За рахунок коштів бюджету розвитку району профінансовано :
- 592,97 тис.грн. на виготовлення ПКД по об’єкту будівництво ЗОШ ІІ-ІІІ ст. с.Вири;
- 92,6 тис.грн. на реконструкцію (прибудова внутрішніх вбиралень) Сарненської ЗОШ №6, Чемернянської ЗОШ І-ІІ ст.
- 43,9 тис.грн. на реконструкцію частини будівлі (влаштування внутрішніх вбиралень) Сарненської ЗОШ І-ІІ ст. №3, зокрема виготовлення ПКД, експертиза, технічний та авторський нагляд.
У січні – травні 2019 року автотранспортними підприємствами району перевезено 145,8 тис. пасажирів та виконано пасажирооборот в обсязі 2,4 млн.пас.км, що становить відповідно 103,8 відс. та 106 відс. рівня січня –травня 2018 року.
Показники
|
Одиниця виміру |
2019
|
у % до
2018 року
|
Обсяг капітальних інвестицій за січень-березень |
млн. грн.
|
44,4
|
78,9
|
Прямі іноземні інвестиції (наростаючим підсумком з початку інвестування) |
млн. дол. США
|
11,0
|
100,0
|
Обсяг введення в експлуатацію загальної площі житла за січень-березень |
тис. кв. м
|
10,1
|
139
|
Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій залучених у господарський комплекс району на 01.04.2019 року (останні статистичні дані) становив 11,0 млн.дол., що на рівні до показника на початок року. В розрахунку на одну особу населення обсяг прямих іноземних інвестицій склав 104,9 дол.США.
За січень-березень поточного року (останні статистичні дані) у розвиток економіки району підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування було спрямовано 44,4 млн.грн. капітальних інвестицій, що на 21,1 відс. менше обсягів капіталовкладень відповідного періоду минулого року.
ПІДПРИЄМНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ
Господарську та підприємницьку діяльність у районі здійснюють 3637 суб’єктів всіх форм власності, із них фізичних осіб - підприємців 2636, юридичних осіб – 1001.
За даними відділу з питань державної реєстрації райдержадміністрації у січні-червні поточного року започаткували свою діяльність 211 новостворених суб’єктів господарювання, із яких 188 фізичних осіб-підприємців та 23 юридичні особи. В порівнянні з аналогічним періодом попереднього року кількість зареєстрованих юридичних осіб збільшилася на 15,0 відс., а кількість зареєстрованих фізичних осіб-підприємців зменшилася на 16,8 відс..
За звітний період припинили свою господарську діяльність 219 суб`єктів господарювання, що на 28,1 відс. більше порівняно з відповідним періодом минулого року, з них: 206 фізичних осіб-підприємців та 13 юридичних осіб.
Забезпечено роботу відділу з обслуговування Центру надання адміністративних послуг, яким надається 109 адміністративних послуг, з них 39 запроваджено протягом першого півріччя 2019 року, суб’єктами надання яких є відділ у Сарненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області та Головне територіальне управління юстиції у рівненській області. За звітний період прийнято 7035 вхідних пакетів документів на отримання адміністративних послуг, що на 23,0 відс., більше, ніж за відповідний період 2018 року, кількість наданих Центром консультацій зросла на 30,0 відс. За результатами розгляду, протягом звітного періоду відділом видано 5616 результатів адміністративних послуг, що на 4,0 відс. більше минулорічного періоду.
В районі забезпечено ресурсну та фінансово-інвестиційну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва.
У першому півріччі 2019 року суб’єктам підприємницької діяльності продано сім земельних ділянок несільськогосподарського призначення загальною площею 3,7996 га на суму 916,5 тис.грн. (Сарненська міська рада – 4 ділянки, Клесівська селищна-2, Немовицька-1).
Станом на 01.07. 2019 суб’єктам підприємницької діяльності надано в оренду 947,6 м.кв. площі об’єктів спільної власності територіальних громад району. Сформовано переліки об’єктів спільної власності територіальних громад району, що не використовується та можуть бути передані в оренду, або відчужені загальною площею 7273,02 м.кв та об’єктів державної форми власності, які тимчасово не використовуються і можуть надаватися в оренду суб’єктам підприємницької діяльності загальною площею 4334,8 м.кв.
Надходження від діяльності суб’єктів малого підприємництва до Зведеного бюджету району за звітний період року склали 96,5 млн. грн., що на 4,4 відс. більше відповідного періоду минулого року, в тому числі до місцевого бюджету 77,6 млн. грн., що більше на 6,9 відс.
Питома вага надходжень від суб’єктів малого підприємництва до Зведеного бюджету району становить 34,2 відс, державного16,6 відс., місцевого 46,2 відс.
СПОЖИВЧИЙ РИНОК
На споживчому ринку району станом на 01.07.2019 здійснює торгову діяльність 726 торгових закладівз продажу продовольчих і непродовольчих товарів, 78 закладів ресторанного господарства та 5 ринків з продажу продовольчих і непродовольчих товарів.
Протягом звітного періоду в районі за рахунок нового будівництва, освоєння та реконструкції недіючих торгових підприємств відкрито 5 магазинів з торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами та 2 кафе, одне з яких у сільській місцевості.
Показник забезпеченості торговельною площею в районі складає 627 кв.м на 1000 чоловік населення, що в 1,8 рази перевищує затверджений норматив забезпеченості.
Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, що здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі та ресторанного господарства в районі за січень-березень 2019 року становить 137,5 млн. грн. (останні статистичні дані) і у порівняльних цінах склав 90,4 відс., що на 9,6 відс. менше обсягу січня-березня 2018 року.
Станом на 01.07.2019 мережа побутових підприємств району нараховує 153 заклади. Частка об’єктів побутового обслуговування в сільській місцевості складає 23 відс..
Протягом І півріччя 2019 року на території району відкрито 1 заклад побутового обслуговування: пункт технічного обслуговування машин «АвтоПост».
У І кварталі 2019 року (останні статистичні дані) обсяг послуг реалізованих споживачам підприємствами сфери послуг становив 15,2 млн.грн., що становить 86,9 відс. до відповідного періоду минулого року. Частка послуг реалізованих населенню склала 30,6 відс. загального обсягу.
ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ
|
млн. дол. США
|
2019 рік у %. до 2018 року
|
Зовнішньоторговельний оборот за січень-квітень
|
8,0
|
76,2
|
в т.ч. експорт
|
6,4
|
209,5
|
Оборот зовнішньої торгівлі товарами за січень - квітень 2019 року (останні статистичні дані) склав 8,0 млн. дол. США, при цьому, обсяг експорту склав 6,4 млн. дол. США, імпорту 1,6 млн. дол. США. Порівняно з січнем –квітнем 2018 року експорт та імпорт скоротилися відповідно на 28,7 відс. та 9,1відс.. Сальдо зовнішньої торгівлі стабільно продовжує залишатись позитивним і становить 4,8 млн. дол., що засвідчує перевагу експортних операцій над імпортними.
Місцеві товаровиробники успішно продовжували здійснювати експортні поставки до Білорусії , Китаю, Румунії, Німеччини, Польщі.
Основу товарної структури експорту складали мінеральні продукти, деревина і вироби з деревини.
У загальному обсязі імпорту суттєва частка припадала на Німеччину, Литву, Польщу, Італію.
У товарній структурі імпорту переважали машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання, засоби наземного транспорту, крім залізничного.
ФІНАНСОВО-БЮДЖЕТНА СФЕРА
№
п/п
|
Показники
|
Одиниця виміру
|
І півріччя 2019 року |
Виконання завдання, %
|
|
фактично
|
у % до
І півріччя 2018 року |
||||
|
|
|
|
|
|
1.
|
Надходження платежів до : |
|
|
|
|
|
- зведеного бюджету |
млн. грн.
|
282,5
|
124,7
|
х
|
|
- державного бюджету |
млн. грн.
|
114,6
|
102,4
|
х
|
|
- місцевого бюджету |
млн. грн.
|
167,9
|
123,2
|
х
|
2.
|
Бюджет району по власних доходах загального фонду |
млн. грн. |
122,9
|
124,1
|
108,8
|
|
Надходження до районного бюджету |
млн. грн
|
68,9
|
121,5
|
105,5
|
2.
|
Податковий борг до Зведеного бюджету |
млн. грн.
|
18,92
|
97,0 (до 01.01.2019)
|
Зменшено на
576,5 тис.грн до 01.01.2019
|
3.
|
Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування |
млн. грн.
|
169,8
|
116
|
х
|
4
|
Заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування |
млн.грн.
|
6,2
|
135,8
(до 01.01.2019)
|
Ріст боргу
+1629,7 тис.грн
до 01.01.2019
Зменшено
на 140,3 тис.грн
до 01.06 2019
|
Бюджет району по власних доходах загального фонду за січень – червень 2019 року виконаний на 108,8 відс., тобто при затвердженому з урахуванням змін плані 112981,9 тис.грн. фактично надійшло 122921,3 тис.грн., або перевиконання складає 9939,4 тис.гривень. До відповідного періоду минулого року ріст надходжень становить 23833,9 тис. грн., або 24,1 відсотка
В цілому по власних доходах загального фонду всі органи місцевого самоврядування забезпечили виконання затверджених з урахуванням змін показників на І півріччя 2019 року.
Найвищий показник виконання бюджету по Стрільській сільській раді – 131,0 відс.(додатково отримано 214,7 тис.грн.). Даний показник досягнуто за рахунок надходжень понад план: рентної плати за користування лісовими ресурсами на 87,6 тис.грн., єдиного податку – 58,6 тис.грн. та плати за землю - 49,8 тис.гривень.
До районного бюджету надійшло 68,9 млн.грн, що на 21,5 відс.(або на 12,2 млн.грн) більше ніж у січні-червні 2018 року.
Виконання дохідної частини бюджету району по власних доходах забезпечено по всіх затверджених з урахуванням змін на звітний період джерел надходжень.
За січень – червень 2019 року до Зведеного бюджету сплачено 282,5 млн. грн., що на 24,7 відс., або на 56 млн.грн. більше до відповідного періоду 2018 року.
До Державного бюджету зібрано 114,6 млн.грн, що на 2,4 відс. або на 2,7 млн.грн. більше до рівня минулого року.
До місцевих бюджетів усіх рівнів зібрано 167,9 млн.грн, що на 23,2 відс. або на 31,6 млн.грн. більше рівня аналогічного періоду минулого року.
Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на 01.07.2019 склали 169,8 млн.грн., що становить 116 відс. до рівня аналогічного періоду минулого року. (на 01.07.2018- 146,4 млн.грн.).
Станом на 01.07.2019податковий борг до Зведеного бюджету становить 18,9 млн.грн. і в порівнянні до 01.01.2019 сума податковоїзаборгованості зменшилась на 576,5 тис.грн., однак сума боргу залишається значною.
Заборгованість із сплати єдиного соціального внеску станом на 01.07.2019 склала 6,2 млн.грн. і в порівнянні до 01.01.2019 збільшилася на 1,6 млн.грн., або на 35,8 відс., але на 140,3 тис грн.. менша в порівнянні до 01.06.2019.
ОПЛАТА ПРАЦІ
Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника у першому кварталі (останні статистичні дані) становила 7466 грн , що в 1,8 рази вище законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (4173 грн.) та на 19,0 відс. більше порівняно з першим кварталом 2018 року. Розмір заробітної плати по району у першому кварталі 2019 року на 10,2 відс., або на 845 грн. не досяг середньообласного рівня, який становив 8311 грн..
За звітний період проведено шість засідань районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, де заслухано звіти 115 керівників підприємств, установ, організацій і СГД – фізичних осіб, які мають відповідну заборгованість та виплачують заробітну плату нижче мінімальної, встановленої законодавством.
Протягом І півріччя 2019 року за призначенням різних видів соціальних допомог звернулось 6050 чол., призначено та виплачено за їх зверненнями 2855 допомог на суму 115,4 млн. грн., в т.ч. за рахунок субвенції з державного бюджету на суму 114,7 млн. грн., (в 2018 році - 5512 допомог на суму 119,4 млн.грн.), заборгованість відсутня.
Призначено субсидій на житлово-комунальні послуги 2940 сім’ям (2018р.- 2617), профінансовано 19,9 млн. грн., заборгованість становить 3,0 тис.грн.. На тверде паливо та скраплений газ призначено субсидію 1416 сім`ям (2018 р. – 2562) профінансовано 4,8 млн. грн., заборгованість становить –1,8 млн. грн..
РИНОК ПРАЦІ
Станом на 01.07.2019 на обліку перебуває 886 зареєстрованих безробітних, що на 18,3 відс. менше минулого року (на 01.07.2018- 1085 осіб).
Середньооблікова чисельність безробітних, які отримували допомогу по безробіттю у червні 2019 року – 667 осіб, середній розмір допомоги по безробіттю у червні 2019 року по Сарненському районі – 2,3 тис. грн..
За сприянням центру зайнятості отримали роботу 1356 осіб, що на 7,1 відс. менше, ніж у відповідному періоді 2018 року, з них 414 зареєстрованих безробітних (474 – у минулому році).
На нові робочі місця із здійсненням компенсації витрат роботодавцю у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 77 безробітних громадян, що на 19 осіб більше, ніж за відповідний період минулого року.
Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості протягом першого півріччя 2019 року професійну підготовку/перепідготовку проходили 210 безробітних, що на 100 осіб менше чисельності осіб, які проходили навчання у відповідному періоді минулого року. Зменшення чисельності безробітних, які охоплені навчанням, відбулося за рахунок зменшення ринку зареєстрованих безробітних.
До громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру був залучений 81 громадян, що на 22 особи більше попереднього року.
Навантаження на одне вільне робоче місце станом на 01.07.2018 в Сарненському районі становить 5 осіб, що на 8 осіб менше минулого року.
ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО
Протягом І півріччя 2019 року у розвиток і функціонування житлово-комунального господарства району за рахунок місцевих бюджетів спрямовано2,86 млн. грн. (за відповідний період 2018 року 7,6млн. грн.).
Станом на 01 липня 2019 року підприємствами енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства району надано послуг на суму 174,45 млн. грн що на 159,25 млн.грн.. більше минулого року, в тому числі реалізовано послуг: з електропостачання на суму 82,5 млн.грн., з газопостачання – 78,05 млн.грн., з теплопостачання на суму 5,1 млн.грн., з водопостачання та водовідення – 4,2 млн.грн., з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій – 4,6 млн.грн..
В районі активно розвивається такий напрямок роботи як створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Так, у Сарненському районі функціонують 18 ОСББ, що обслуговують 20 багатоквартирних будинків площею 21,85 тис.м.кв. Протягом січня-червня 2019 року створено 3 ОСББ: ОСББ "Міліцейський дім №13", ОСББ «Окраса Случа» у м.Сарни та ОСББ «Клесів-Шевченківський» в смт.Клесів.
Значна увага приділялася питанням благоустрою територій населених пунктів. На виконання програм з благоустрою з бюджетів місцевих рад було використано 2,32 млн. грн. (у відповідний період 2018 року 5,6 млн. грн.).
Для забезпечення проведення заходів з благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій було проведено місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів. В рамках місячника проведені роботи по упорядкуванню 635 тис.м.кв. прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків. Висаджено 25 дерев та 110 кущів. Ліквідовано 20 несанкціонованих сміттєзвалищ.
На виконання статті 32 Закону України «Про відходи» щодо заборони з 01 січня 2018 року захоронення не перероблених (необроблених) побутових відходів, на території м.Сарни, в населених пунктах Клесівської та Степанської селищних, Кузьмівсько, Великовербченської, Вирівської та Стрільської сільських рад започатковано роздільне збирання побутових відходів.
Актуальним залишається питання погашення заборгованості за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги. Так, станом на 01 липня 2019 року рівень розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги відповідно становить за електроенергію 87,4%, природний газ 118,4 %, теплову енергію 94 %, водопостачання та водовідведення 99,5 %, утримання будинків та прибудинкових територій 91,3 %.
Збільшення заборгованості за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги частково зумовлено підвищенням тарифів, зменшенням норм споживання на пільги та субсидії, низькою платоспроможністю населення.
Здійснювалися заходи щодо підвищення платіжної дисципліни шляхом інформаційно-роз’яснювальної та претензійно-позовної діяльності. З початку року комунальними підприємствами району подано 221 претензія на суму 402,2 тис. грн., подано 9 позовів до суду на суму 38,1 тис. грн. По договорах реструктуризації погашено 8 боргів на суму 5,8 тис. грн.
Начальник відділу економічного розвитку
і торгівлі адміністрації Ніна МЕСНІКОВИЧ
РОЗРАХУНКИ ЗА СПОЖИТІ ЕНЕРГОНОСІЇ ТА НАДАНІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ
Енергоносії, категорія |
Борг на 01.01.2019 тис. грн. |
З початку року з наростаючим (січень-червень) |
Борг на 01.07.2019 тис. грн. |
Борг(+), переплата (-) поточного року, тис. грн. |
||
спожито |
оплачено |
Рівень оплати % |
||||
Електроенергія |
0
|
82503,9
|
72087,9
|
87,4
|
10416,0
|
10416,0
|
Природний газ |
12699,9
|
78054,2
|
92388,9
|
118,4
|
-14 334,7
|
-1634,8
|
Теплова енергія, в т.ч. |
115,2 |
5191,0 |
4881,5 |
94,0 |
424,7 |
309,5 |
Населення
|
383,9
|
463,6
|
469,7
|
101,3
|
377,8
|
-6,1
|
місцевий бюджет |
-321,8
|
3004,7
|
2678,2
|
89,1
|
5,0
|
-316,8
|
Водопостачання та водовідведення, в т.ч.
|
1319,1
|
4295,25
|
4275,5
|
99,5
|
1338,85
|
19,75
|
Населення
|
1029,95
|
2551,7
|
2487
|
97,4
|
1094,65
|
64,7
|
місцевий бюджет |
11,2
|
591,5
|
583,7
|
98,6
|
19,0
|
8,0
|
Утримання будинків та прибудинкових територій, в т.ч.:
|
1486,42
|
4691,79
|
4284,94
|
91,3
|
1893,27
|
406,85
|
населення
|
1298,77
|
4181,8
|
3662,4
|
87,6
|
1818,17
|
519,4
|