№ 312 від 16 жовтня 2019 року "Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не "

16  жовтня 2019 року

№ 312

Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сарненського району Рівненської області

Відповідно до статті 6, пункту 5 статті 13, пункту 2 статті 20, статті       41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами), з метою визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сарненського району Рівненської області:

1. Затвердити Умови конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу  з  перевезення

пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сарненського району Рівненської області, що додаються.

2. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області з моменту його оприлюднення.

3.   Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Сарненської районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                                 Іван НАЗАРЕЦЬ