№ 385 від 06 грудня 2019 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 30.10.2017 №470 «Про комісію по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки»"

06 грудня  2019 року                                                                                         № 385

Про внесення змін до розпорядження
від 30.10.2017 №470 «Про комісію по
встановленню розміру орендної плати за
земельні ділянки»

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку із кадровими змінами в райдержадміністрації та територіальних органах міністерств та інших органах виконавчої влади з метою забезпечення ефективної роботи комісії по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 жовтня 2017 року № 470 «Про комісію по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки», а саме:  додаток 2 до розпорядження голови районної державної адміністрації викласти в новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратив чинність підпункт 1.2. пункту                      1 розпорядження голови районної державної адміністрації від               25.06.2019 №211 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 30.10.2017 №470 «Про комісію по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                        Іван НАЗАРЕЦЬ

до розпорядження голови

06 грудня  2019 року № 385

СКЛАД КОМІСІЇ

по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки

Заступник голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов'язків, голова комісії.

Члени комісії:

начальник юридичного відділу апарату районної державної адміністрації;

начальник Сарненської ДПІ Вараського  управління Головного управління ДПС у Рівненській області;

начальник відділу у Сарненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області (за згодою);

начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Начальник юридичного відділу
апарату районної державної адміністрації                             Руслана САВЧУК