№ 416 від 23 грудня 2019 року "Про введення в дію рішення конкурсного комітету з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального кор"

23 грудня 2019 року

Про введення в дію рішення конкурсного

комітетуз визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого

органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сарненського району Рівненської області про визначення переможців конкурсу

Відповідно до статей 6, 16, 20, 28, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 7, 44 Закону України “Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами), розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації  від 16.10.2019 № 312 «Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сарненського району Рівненської області» зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області 30.10.2019 № 30/1394, з метою належної організації, забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сарненського району Рівненської області:

1. Ввести в дію рішення районного конкурсного комітету з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сарненського району Рівненської області щодо визначення переможця конкурсу – філія «Рівненський державний обласний навчально–курсовий комбінат» Українського державного підприємства «Укрінтеравтосервіс», протокол від 16 грудня 2019 року № 01/12/2019, що додається.

2. Відділу містобудування, архітектури та інфраструктури районної державної адміністрації спільно з юридичним відділом апарату районної державної адміністрації підготувати проект договору про здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сарненського району Рівненської області з філією «Рівненський державний обласний навчально–курсовий комбінат» Українського державного підприємства «Укрінтеравтосервіс».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Виконуючий обов’язки голови адміністрації                          Іван НАЗАРЕЦЬ