№ 418 від 24 грудня 2019 року "Про припинення права постійного користування земельною ділянкою"

24   грудня  2019 року                                                                                      № 418

Про припинення права постійного
користування земельною ділянкою

Розглянувши клопотання голови ліквідаційної комісії Сарненського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області від 04.12.2019 №1/253, відповідно до пункту 2 статті 13, статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 122, 141 Земельного кодексу України,враховуючи наказ Міністерства внутрішніх справ України від 20.11.2017 №896 «Про передачу нерухомого майна в             м. Сарни Рівненської області до Національної гвардії України»:

1.                Припинити Сарненському районному відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області  право постійного користування земельною ділянкою площею 0,4232 га кадастровий номер 5625410100:01:008:0152 для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, яка перебуває в постійному користуванні  на підставі державного акта на право постійного користування земельною ділянкою серії  I-РВ № 001134, яка розташована в  м. Сарни, по   вул. Демократична, 13 на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

2.         Земельну ділянку вказану в пункті 1 цього розпорядження віднести до

земель запасу житлової та громадської забудови державної власності на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

3.         Юридичному відділу апарату районної державної адміністрації

забезпечити реєстрацію припинення права постійного користування земельною ділянкою в установленому законодавством порядку.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                    Іван НАЗАРЕЦЬ