№ 424 від 28 грудня 2019 року "Про право підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів районної державної адміністрації"

28 грудня 2019 року                                                                             № 424

Про право підпису

фінансових, платіжних, розрахункових

та інших розпорядчих документів

районної державної адміністрації

Керуючись частинами 1 статті 1 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до статті 8 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» пункту 6.2 розділу VI із змінами Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22 червня 2012 року №758, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 липня 2012 року за №1206/21518:

1. Право першого підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів належить Кохану Олександру Сергійовичу, голові районної державної адміністрації.

2. Право другого підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів належить:

- Зубчинській Олені Павлівні - начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату адміністрації - головному бухгалтеру ;

- Волосячик Ользі Адамівні – головному спеціалісту відділу фінансово-господарського забезпечення апарату адміністрації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                        Олександр КОХАН