№ 9 від 27 січня 2020 року "Про план заходів щодо реалізації в Сарненському районі Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» на 2020 - 2022 роки"

27 січня  2020 року                                                                                          № 9

Про  план заходів щодо реалізації
в Сарненському районі  Закону України
«Про запобігання та протидію
домашньому насильству» на 2020 - 2022 роки

Відповідно до Закону України  «Про запобігання та протидію домашньому насильству», постанов Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», від 22 серпня 2018 року № 654 «Про затвердження Типового положення  про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі», від 22 серпня 2018 року № 655 «Про затвердження Типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 грудня 2019 року № 1073 «Про план заходів  щодо реалізації в Рівненській області  Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» на 2020 - 2022 роки»:
          1. Затвердити  план заходів щодо реалізації в Сарненському районі Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» на 2020 – 2022 роки  (далі – план заходів) згідно з додатком.
          2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад:
          забезпечити виконання плану заходів;
          інформувати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації    про    хід    виконання    плану  заходів   щопівроку   до
10 числа  місяця, що настає за звітним періодом.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації   інформацію про хід виконання  розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 грудня 2019 року № 1073 «Про план заходів  щодо реалізації в Рівненській області Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» на 2020 - 2022 роки»  подавати департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації    щопівроку  до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом.
     4.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова  адміністрації                                                                       Олександр КОХАН