№ 26 від 12 лютого 2020 року "Про затвердження Положення про відділ освіти Сарненської районної державної адміністрації"

12 лютого 2020 року                                                                        № 26

Відповідно до пункту 4-1 частини першої статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Методичних рекомендацій з розроблення положення про структурний підрозділ освіти і науки, молоді та спорту місцевої державної адміністрації, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 21 листопада 2012  року  №1308, Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 887 (із змінами), на виконання розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 26 листопада 2019 року № 41-к «Про затвердження граничної чисельності, внесення змін до структури та штатних розписів Сарненської районної державної адміністрації»

1.     Затвердити Положення про відділ освіти Сарненської районної державної адміністрації в новій редакції, що додається.

2.     Відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації у встановленому законом порядку забезпечити державну реєстрацію змін до установчих документів.

3.     З моменту державної реєстрації Положення, затвердженого цим розпорядженням, визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 17.01.2019 № 14 «Про затвердження Положення про відділ освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації»

4.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Мариніну Л.В.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН