№ 23 від 11 лютого 2020 року "Про затвердження плану роботи з кадрами Сарненської районної державної адміністрації на 2020 рік"

голови районної державної адміністрації

11 лютого 2020 року                                                                                        № 23

Про затвердження плану роботи з

кадрами Сарненської районної державної адміністрації на 2020 рік

На підставі статей 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Типового положення про службу управління персоналом державного органу, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 03 березня 2016 року № 47, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 березня 2016 року за № 438/28568:

1. Затвердити план роботи з кадрами Сарненської районної державної адміністрації на 2020 рік згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Василя Стельмаха.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН