№ 40 від 24 лютого 2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 20.09.2016 №349 «Про тендерний комітет Сарненської райдержадміністрації»"

24   лютого   2020 року                                                                                    № 40

Про внесення змін до розпорядження
голови райдержадміністрації від
20.09.2016 №349 «Про тендерний комітет
Сарненської райдержадміністрації»

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку із кадровими змінами в райдержадміністрації з метою забезпечення належної роботи тендерного комітету райдержадміністрації та організації і проведення закупівель:

1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від        20 вересня 2016 року № 349 «Про тендерний комітет Сарненської райдержадміністрації», а саме, додаток 1 до розпорядження викласти в новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 серпня 2019 року №264 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 20.09.2016 №349 «Про тендерний комітет Сарненської райдержадміністрації».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови адміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                 Олександр КОХАН

до розпорядження голови

24  лютого  2020 року № 40

Склад

тендерного комітету райдержадміністрації

Стельмах В.М.
Керівник апарату райдержадміністрації, голова тендерного комітету

Члени тендерного комітету:

Зубчинська О.П.

Начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації;

Намартович П.В.

Головний спеціаліст з питань оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації

Савчук Р.В.

Начальник  відділу  з питань правової роботи, документообігу, звернень та контролю апарату райдержадміністрації;

Ражик Я.М.

Начальник відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля  райдержадміністрації.

Начальник відділу   з питань

правової роботи, документообігу,
звернень та контролю

апарату райдержадміністрації                                            Руслана САВЧУК