№ 61 від 02 березня 2020 року "Про затвердження детального плану території на земельну ділянку, загальною площею 2,0000 га, для розміщення об’єктів виробничого та комерційного призначення, яка знаходиться на території Немовицької сільської ради Сарненсь"

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

02 березня 2020 року                                                                                         № 61

Про затвердження детального плану території  на земельну ділянку, загальною площею 2,0000 га, для розміщення об’єктів виробничого та комерційного призначення, яка знаходиться на території Немовицької сільської ради Сарненського району (за межами населеного пункту)

Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», керуючись розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 травня  2019 року№166 «Про розроблення детального плану території на земельну ділянку, загальною площею 2,0000 га, для розміщення об’єктів виробничого та комерційного призначення, яка знаходиться на території Немовицької сільської ради Сарненського району (за межами населеного пункту)», враховуючи, що проект детального плану території пройшов процедуру громадських слухань (обговорень), пропозиції від громадськості не надходили, детальний план території був розглянутий та погоджений на засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації 28 листопада 2019 року; на підставі заяви Сергійчука Вадима Володимировича від 13.02.2020 щодо затвердження детального плану території на земельну ділянку, загальною площею 2,0000 га, для розміщення об’єктів виробничого та комерційного призначення, яка знаходиться на території Немовицької сільської ради Сарненського району (за межами населеного пункту):

1. Затвердити детальний план території на земельну ділянку, загальною площею 2,0000 га, для розміщення об’єктів виробничого та комерційного призначення, яка знаходиться на території Немовицької сільської ради Сарненського району (за межами населеного пункту).

2. Врахувати матеріали затвердженого детального плану території на земельну ділянку, загальною площею 2,0000 га, для розміщення об’єктів виробничого та комерційного призначення, яка знаходиться на території Немовицької сільської ради Сарненського району (за межами населеного пункту), при коригуванні схеми планування території району.

3. Передати затверджений детальний план території на земельну ділянку, загальною площею 2,0000 га, для розміщення об’єктів виробничого та комерційного призначення, яка знаходиться на території Немовицької сільської ради Сарненського району (за межами населеного пункту)  на зберігання у відділ архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля Сарненської райдержадміністрації як невід’ємну частину схеми планування Сарненського району.

4. Відділу організаційно-кадрової роботи та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації забезпечити оприлюднення детального плану території на земельну ділянку, загальною площею 2,0000 га, для розміщення об’єктів виробничого та комерційного призначення, яка знаходиться на території Немовицької сільської ради Сарненського району (за межами населеного пункту) протягом 10 днів з дня його затвердження.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Мариніну Л.В.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН