№ 63 від 05 березня 2020 року "Про припинення юридичної особи районного агропромислового управління інвестицій і капітального будівництва « Сарниагроінвест »"

05  березня   2020  року                                                                                     № 63

Про припинення юридичної особи
районного агропромислового управління
інвестицій і капітального будівництва
« Сарниагроінвест »

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України,  Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб,  фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Статуту районного агропромислового управління інвестицій і капітального будівництва «Сарниагроінвест», розглянувши заяву гр. Макаревича В.Я. :

1. Припинити юридичну особу районне агропромислове управління інвестицій і капітального будівництва «Сарниагроінвест» (код ЄДРПОУ 00722897), що знаходиться за адресою: 34500, Рівненська область, місто Сарни, вул. Суворова, 8, шляхом ліквідації.

2. Призначити ліквідаційну комісію районного агропромислового управління інвестицій і капітального будівництва «Сарниагроінвест»  у складі згідно з додатком.

3.  Встановити строк для пред’явлення вимог кредиторів два місяці з моменту опублікування даного розпорядження.

4. Голові ліквідаційної комісії  районного агропромислового управління інвестицій і капітального будівництва «Сарниагроінвест» Макаревичу Віктору Яковичу :

4.1. повідомити державного реєстратора щодо припинення районного агропромислового управління інвестицій і капітального будівництва «Сарниагроінвест» шляхом ліквідації та подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів;

4.2. вчинити всі необхідні організаційно-правові заходи, передбачені чинним законодавством, щодо припинення районного агропромислового управління інвестицій і капітального будівництва «Сарниагроінвест» шляхом ліквідації.

5. Контроль за виконаннямцьогорозпорядженнязалишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                  Олександр КОХАН