№ 76 від 12 березня 2020 року "Про районну програму профілактики та лікування стоматологічних захворювань в окремих категорій населення Сарненського району на 2020 – 2023 роки"

12  березня 2020 року                                                                                         № 76

Про районну програму профілактики та лікування  стоматологічних захворювань вокремих категорій населення Сарненського району на 2020 – 2023 роки

Відповідно до статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2002 №955 «Про затвердження Програми надання громадянам гарантованої державою безоплатної медичної допомоги», з метою реалізації державної політики у сфері охорони здоров'я щодо забезпечення доступної кваліфікованої стоматологічної допомоги кожному громадянинові України:

1. Схвалити районну програму профілактики та лікування стоматологічних захворювань вокремих категорій населення Сарненського району на 2020 – 2023 роки(далі–Програма), згідно з додатком.

2.  Виконавцям Програми:

2.1. Подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

2.2. Видатки на реалізацію Програми здійснювати у межах асигнувань, передбачених в районному бюджеті.

2.3. Забезпечити належне і своєчасне виконання заходів Програми.

2.4. Забезпечити подання інформації про хід виконання заходів Програми районній державній адміністрації щороку до 15 січня.

3.  Фінансовому управлінню районної державної адміністрації в межах наявних фінансових ресурсів в районному бюджеті передбачати кошти на реалізацію заходів Програми.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Мариніну Л.В.

Голова адміністрації                                                             Олександр КОХАН