№ 81 від 17 березня 2020 року "Про призначення радника голови Сарненської районної державної адміністрації на громадських засадах"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

17 березня  2020 року                                                                                № 81

Про призначення радника голови

Сарненської районної державної адміністрації на громадських засадах

Керуючись положенням про радника голови Сарненської районної державної адміністрації на громадських засадах, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 20 травня 2013 року №168:

1. Призначити радником голови Сарненської районної державної адміністрації на громадських засадах на строк повноважень голови райдержадміністрації Олександра Кохана – Петруняка Михайла Петровича – завідувача інфекційним відділенням КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради.

2. Відділу організаційно - кадрової роботи  та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації видати Петруняку М.П. службове посвідчення радника голови райдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації В.Стельмаха.

Голова адміністрації                                                                    Олександр КОХАН