№ 86 від 20 березня 2020 року "Про оголошення у Сарненському районі 2020 року Роком промоції культурної спадщини"

20 березня 2020 року                                                                              № 86

Відповідно до статей 13, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації, на виконання постанови Верховної Ради України від 03 грудня 2019 року № 325-ІХ «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2020 році», Програми розвитку культури Сарненського району на період до 2022 року, схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації                    від 26 січня 2018 року № 33 та затвердженої рішенням Сарненської районної ради від 09 лютого 2018 року № 590, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 лютого 2020 року № 95 «Про оголошення у Рівненській області 2020 року Роком промоції культурної спадщини», з метою консолідації та розвитку історичної свідомості українського народу, збереження національної пам’яті, належного відзначення і вшанування пам’ятних дат і ювілеїв та збереження культурної спадщини у Сарненському районі:

1.     Оголосити у Сарненському районі 2020 рік Роком промоції культурної спадщини.

2.     Затвердити план заходів щодо проведення у Сарненському районі у 2020 році Року промоції культурної спадщини (далі – план заходів), що додається.

3.     Виконавцям забезпечити виконання плану заходів щодо проведення у Сарненському районі у 2020 році Року промоції культурної спадщини.

4.     Рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад:

4.1.         Сприяти виконанню плану заходів.

4.2.         Провести моніторинг історико-культурної спадщини (дерев’яна архітектура Полісся) на території підвідомчих територіях рад та надати інформацію  про наявність споруд, побудованих з дерева, до 50-х рр. ХХ ст.,        а саме: житлові будинки, господарські споруди (клуня, комора, хлів, погріб, возівня, стайня, курник, колодязь із «журавлем», борті-колоди), виробничі споруди (тартаки, сукноваляльні, олійниці, крупорушки, кузні), водяні та вітряні млини, церковні споруди (каплички, парафіяльні церкви, огорожі, брами та башти) відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації до 01 травня 2020 року.

5.     Виконавцям про виконання плану заходів інформувати відділ культури, молоді та спорту районної державної адміністрації до 25 грудня  2020 року.

6.     Відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації інформацію про стан виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 лютого 2020 року № 95 «Про оголошення у Рівненській області 2020 року Роком промоції культурної спадщини» подати управлінню культури і туризму обласної державної адміністрації до 30 грудня 2020 року.

7.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН