№ 98 від 25 березня 2020 року "Про утворення оперативного штабу із запобігання поширенню на території Сарненського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"

25 березня  2020 року

Про утворення   оперативного   штабу із
запобігання    поширенню  на  території
Сарненського     району  гострої
респіраторної   хвороби  COVID-19,
спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» (із змінами), розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від                     20 березня 2020 року №185 «Про утворення оперативного штабу із запобігання поширенню на території Рівненської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та з метою запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Сарненського  району:

1. Затвердити оперативний штаб із запобігання поширенню на території Сарненського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі – оперативний штаб), згідно з додатком.

2. Установити, що оперативний штаб працює цілодобово, з проведенням щоденних засідань.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                               Олександр КОХАН