№ 149 від 25 травня 2020 року "Про внесення зміни до Програми розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування Сарненського району на 2020 рік"

25 травня  2020 року                                                                                     № 149

Відповідно до статей 13, 15, 16, 19 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» Програми розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2019-2022 роки, схваленої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 13 березня 2019 року № 207 та затвердженої рішенням сесії обласної ради від 15 березня 2019 року №1285 (зі змінами), з метою покращення стану доріг в районі, забезпечення ефективного функціонування та розвитку дорожньої мережі:

1.       Схвалити зміни до Програми розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування Сарненського району на 2020 рік (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 11 грудня 2019 року № 388 та затвердженої рішенням сесії районної ради від 21 грудня 2019 року № 976, а саме додаток до Програми розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування Сарненського району на 2020 рік викласти в новій редакції згідно з додатком.

2.       Відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації подати зміни до Програми на затвердження Сарненській районній раді в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                     Олександр КОХАН