02 червня 2020 року                                                                            № 151

Про внесення змін до розпорядження

від 27.11.2018 № 532 «Про організацію і

забезпечення виконання військово
- транспортного обов’язку
в Сарненському районі»

Відповідно до статей 6, 17, 18 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", Постанови Кабінету Міністрів України від             17 червня 2015 року № 405 "Про внесення змін до Положення про військово-транспортний обов’язок", керуючись статтями 6, 13, 27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою поліпшення стану підготовки транспортних засобів району для доукомплектування Збройних Сил України та інших військових формувань на період мобілізації і у воєнний час, та забезпечення виконання військово-транспортного обов'язку:

1. Внести зміни до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 27 листопада 2018 року № 532 «Про організацію і забезпечення виконання військово-транспортного обов’язку  в Сарненському районі», а саме додаток 4 Перелік підприємств, що мають незнижуваний запас паливно - мастильних матеріалів  для забезпечення доставки транспортних засобів району до пунктів передачі військовим формуванням на період мобілізації та у воєнний період, викласти  в новій редакції згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова адміністрації                                                                Олександр КОХАН

до розпорядження голови
райдержадміністрації             02  червня 2020 року № 151

Перелік підприємств,