№ 153 від 02 червня 2020 року "Про надання статусу дитини - сироти"

02 червня 2020 року                                                                                                 № 153

Про надання статусу

дитини - сироти

Керуючись статтею 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до пунктів 22, 23 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України                                               від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»; враховуючи, що мати неповнолітнього Тимківа Дмитра Васильовича, 23 липня 2004 року народження, – Тимків Олена Василівна – померла 20 травня 2020 року (свідоцтво про смерть серія І-ГЮ № 254645, видане виконавчим комітетом Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області 21 травня 2020 року), батько записаний відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України:

1. Надати Тимківу Дмитру Васильовичу статус дитини - сироти.

2. Службі у справах дітей районної державної адміністрації вжити заходів для влаштування дитини – сироти Тимківа Дмитра Васильовича у сімейну форму виховання.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації згідно з розподілом функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                     Олександр КОХАН