№ 157 від 04 червня 2020 року "Про план заходів на 2020 рік з реалізації в Сарненському районі Стратегії подолання бідності"

04 червня 2020 року                                                                                        № 157

Про план заходів на 2020 рік
з реалізації в Сарненському
районі Стратегії подолання бідності

На   виконання    розпорядження   Кабінету    Міністрів    України    від    03 березня 2020 року № 202–р «Про затвердження плану заходів на 2020 рік з реалізації Стратегії подолання бідності», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 квітня 2020 року № 227 «Про план заходів на 2020 рік з реалізації в Рівненській області Стратегії подолання бідності»:

1. Затвердити план заходів на 2020 рік з реалізації в Сарненському районі Стратегії подолання бідності (далі – план заходів) згідно з додатком.

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищних, сільських рад, іншим виконавцям:

2.1.  забезпечити повне і своєчасне виконання плану заходів;

2.2.  інформацію про хід виконання плану заходів надавати управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації щокварталу, до 25 числа останнього місяця кварталу.

3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації до 01 числа місяця, наступного за звітним кварталом, інформацію про виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 10 квітня 2020 року № 227  «Про план заходів на 2020 рік з реалізації в Рівненській області Стратегії подолання бідності» надавати департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова  адміністрації                                                                         Олександр КОХАН