№ 132 від 05 травня 2020 року "Про затвердження Положення про відділ правової роботи, звернень громадян, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації"

05  травня  2020  року                                                                                      № 132

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від             26 листопада 2008 року №1040, Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції , затвердженого наказом Національногоагентства з питаньзапобігання корупції
17 березня 2020 року № 102/20, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України
21 квітня 2020 року за № 361/34644, розпорядження голови районної державної адміністрації від 18 лютого 2020 року № 6-к «Про внесення змін до структури та штатних розписів Сарненської районної державної адміністрації»:

1.     Затвердити Положення про відділ правової роботи, звернень громадян,

запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації, що додається.

2.     Визнати  такими,  що   втратили   чинність   розпорядження   голови

Сарненської районної державної адміністрації від 03 вересня  2018 року     №366 «Про затвердження Положення про юридичний відділ апарату Сарненської районної державної адміністрації», та від 16 липня 2019 року №231 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 03.09.2018 №366 «Про затвердження Положення про юридичний відділ апарату Сарненської районної державної адміністрації».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату  райдержадміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                 Олександр КОХАН