11 червня2020 року                                                                                     № 161

Відповідно до статей 13, 27, 35, 36 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 33, 34, 35, 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, статей 17, 18, 21 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, Постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 921 “Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних”, Постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 року № 12 “Про внесення змін до Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час”, з метою забезпечення функціонування системи військового обліку та контролю за виконанням громадянами України військового обов’язку i за дотриманням ними встановлених правил військового обліку, своєчасного бронювання військовозобов’язаних за підприємствами, установами i організаціями на період мобілізації та на воєнний час, завчасної підготовки кадрів для заміни військовозобов’язаних, які підлягають призову у разі мобілізації:

1.  Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 грудня 2019 року № 387, а саме:

2

1.1. Додаток 3 План перевірок стану військового обліку у виконавчих комітетах сільських та селищних рад, на підприємствах, в установах та організаціях на території Сарненського району на 2020 рік викласти в новій редакції згідно з додатком  1.

1.2. Додаток 5 План звіряння облікових даних виконавчих комітетів сільських та селищних рад, підприємств, установ, організацій з обліковими даними Сарненського територіального центру комплектування та соціальної підтримкина 2020 рік викласти в новій редакції згідно з додатком 2.

2.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова адміністрації                                                                Олександр КОХАН