№ 164 від 15 червня 2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 05 травня 2020 року № 131 «Про розподіл функціональних повноважень керівництва райдержадміністрації»"

15 червня 2020 року                                                                                   № 164

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від            05 травня 2020 року № 131 «Про розподіл функціональних повноважень  керівництва райдержадміністрації»

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою  забезпечення оперативного керівництва і координації роботи під час здійснення повноважень райдержадміністрації:

1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від         05 травня 2020 року №131 «Про розподіл функціональних повноважень керівництва райдержадміністрації», а саме в додатку 1:

1.1. розділ «Перший заступник голови районної державної адміністрації» доповнити абзацами такого змісту:

Організовує роботу щодо здійснення в районі державної політики в галузі  розвитку освіти.

Забезпечує розробку прогнозів розвитку мережі закладів освіти та вносить пропозиції до проектів програм соціально-економічного розвитку.

У межах своїх повноважень забезпечує здійснення заходів щодо впровадження енергосервісних договорів, систем енергоменеджменту/енергомоніторингу в бюджетних установах.

1.2. пункт 1. розділу «Перший заступник голови районної державної адміністрації» доповнити словами:

«1. Першому заступнику голови районної державної адміністрації підзвітні та підконтрольні:

Відділ освіти районної державної адміністрації.»,

вилучивши їх з пункту 1 розділу «Заступник голови райдержадміністрації;

1.3. пункт 2. розділу «Перший заступник голови районної державної адміністрації» доповнити словами:

«2. Перший заступник голови районної державної адміністрації координує діяльність з:

навчальними, позашкільними та дошкільними закладами району.», вилучивши їх з пункту 2 розділу «Заступник голови райдержадміністрації ».

1.4. розділ заступник голови районної державної адміністрації доповнити абзацом такого змісту:

«Закріпити завдання та функції передбачені пунктами 19, 28, 30 Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 658».

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 листопада 2018 року № 557 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 17 травня 2016 року         № 188 «Про розподіл функціональних повноважень керівництва райдержадміністрації».

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН